Skaubygda IL

Skaubygdaløpet Topp 20

Skaubygdaløpet Topp 20
RELATERTE NYHETER
Ski og akedag

Resultater oppnådd i dagens løype fra 2010:

7,1 km. blå løype, kvinner. 26.05.19 Siste redigering.
Plass Navn Klubb Dato Tid
1 Tina Knutsmoen Nesodden IF 26.05.19 31:20
2 Julie Meinicke IL Jutul 29.05.16 32:22
3 Hilde Slørdahl Conradi Nydalens SK 30.05.10 33:08
4 Gerd Borger NOTEAM 25.05.14 33:28
5 Anikken Gjerde Alnæs Gjerderum IL Ski 27.05.18 33:43
6 Emilie Agathe Besseberg DFI-Ski 27.05.18 34:14
7 Maja Ellefsrud Nesodden IF 29.05.16 34:15
8 Elise Røer Drabløs Nesodden IF 30.05.10 34:41
9 Helene Lund-Johansen   29.05.16 34:52
10 Line Hammersmark Nitteberg Nesodden IF 25.05.14 35:21
11 Anne Grete Meinicke IL Jutul 31.05.15 35:25
12 Ingerid Berge Tyrving IL 26.05.19 35:25
13 Victoria Nitteberg Nesodden IF 25.05.14 35:32
14 Aurora Mjøen Grøndalen DFI-Ski 28.05.17 36:31
15 Henriette Bakken DFI-Ski 26.05.19 36:42
16 Stina Meinicke IL Jutul 25.05.14 36:59
17 Manda Norhus Thuv Nesodden IF Friidrett 26.05.19 37:34
18 Embla Hasvoll Kjelsås IL 28.05.17 37:37
19 Mona Strøm Nesodden IF 29.05.16 38:19
20 Karianne Holene NOTEAM 26.05.13 38:30

 

 

 

 

7,1 km. blå løype, menn. 26.05.19 Siste redigering.
Plass Navn Klubb Dato Tid
1 Thomas Meinicke IL Jutul 29.05.16 27:48
2 Einar Håkon Christian Rose Sportsklubben Vidar 31.05.15 28:00
3 Anders Tiltnes Slevik IL Friidrett 29.05.16 28:02
4 Emil Andre Wiig Skimt Langeren 29.05.16 28:55
5 Mekonen Abraha Bjørnemyr/ Eritrea 26.05.19 29:30
6 Håkon Mjøen Grøndalen DFI 29.05.16 29:37
7 Sander August Standal Jensen Drøbak Frogn IL 29.05.16 30:16
8 Henrik Anker-Nilssen Nesodden IF 27.05.18 30:25
9 Jan Billy Aas Drøbak Maratonklubb 26.05.13 30:40
10 Aleksander Fjeld Andersen Geilo IL 28.05.17 30:44
11 Erlend Ekern Oppegård IL 26.05.13 30:47
12 Fillip Fæste DFI 27.05.18 30:52
13 Habtom Gebremeskel Bjørnemyr/ Eritrea 26.05.19 31:18
14 Håvard Langvatn Nesodden IF 31.05.15 31:20
15 Alexander Ray Østmarka IL 20.05.12 31:28
16 Ole Kristian Lied Geovita AS 20.05.12 31:28
17 Eivind Tørstad Oslostudentenes IK-Friidrett 27.05.18 31:29
18 Bjørn Petter Grini TTL 27.05.18 31:37
19 Nils Martin Anvik Hellenes Drøbak Frogn IL 29.05.16 31:47
20 Simen Aleksander Andersen DFI 31.05.15 31:50

 

21,1 km. gul løype, kvinner. 26.05.19 siste redigering.
Plass Navn Klubb Dato Tid
1 Inger Liv Bjerkreim Nilsen Lillehammer O-klubb 26.05.13 1:29:43
2 Betty Ann Bjerkreim Nilsen Lillehammer O-klubb 26.05.13 1:35:31
3 Siri Størmer Vidar 29.05.11 1:36:50
4 Karoline Næss Ull Kisa 26.05.19 1:37:53
5 Elise Røer Drabløs Nesodden IF 25.05.14 1:41:59
6 Jenny Wissting Svorkmo 31.05.15 1:46:50
7 Hanna Sæverås Breivold Team Ludo Mobil 29.05.11 1:47:18
8 Belinda Aasberg IF Bødalen 29.05.16 1:49:53
9 Eldbjørg Dirdal Moxnes OSI 30.05.10 1:50:34
10 Wendy Fjellstad Ås IL 26.05.13 1:50:43
11 Malin Lundvik NOTEAM 26.05.13 1:50:43
12 Julie Wiik Tjøme løpeklubb 28.05.17 1:50:55
13 Line Hammersmark Nitteberg Nesodden IF 28.05.17 1:51:22
14 Ann Viljugrein Rustad IL 28.05.17 1:51:28
15 Cathrine Lagerberg Team 158 28.05.17 1:52:05
16 Guro Matsen Bull Ski & Kajakk 25.05.14 1:53:10
17 Linn Karlsvik Ernst&Young BIL 20.05.12 1:53:29
18 Tone Ihlebæk Drøbak-Frogn  29.05.11 1:53:45
19 Mona Sandmo Nilsen DFI Ski 29.05.11 1:54:29
20 Line Eskerud Konnerud IL 30.05.10 1:55:03

 

 

 

21,1 km. gul løype, menn. 26.05.19 siste redigering.
Plass Navn Klubb Dato Tid
1 John Cristian Deighan Frogner Runners 26.05.19 1:21:22
2 Christoffer Callesen Protector Forsikring 26.05.19 1:22:02
3 Julius Strømberg Oslostudentene IK Friidrett 26.05.19 1:22:33
4 Borger Melsom Fossum IF 29.05.16 1:23:27
5 Didrik Smith Frogner Runners 26.05.19 1:24:08
6 Erling Christiansen Team Oslo Sportslager 29.05.16 1:24:32
7 Jon Arne Preststulen Tjalve 30.05.10 1:24:37
8 Sjur Prestsæter Oslo  26.05.19 1:24:40
9 Jostein Andersen Slevik IL 28.05.17 1:24:52
10 Håvard Lucasen Ås IL 20.05.12 1:24:59
11 Harald Solhaug Næss Driv IL-Friidrett 30.05.10 1:26:14
12 Kjetil Dammen Hagtvedt Rustad Il/team 31.05.15 1:26:39
13 Nils Tveite Ås IL 26.05.19 1:26:46
14 Per Øyvind Stene Nydalens Skiklubb 30.05.10 1:27:16
15 Robert Rognli Larvik o-klubb 30.05.10 1:27:54
16 Einar Haakon Christian Rose SK Vidar 25.05.14 1:28:01
17 Even Olsen BK Triathlon Ridley 30.05.10 1:28:02
18 Frode Stubberud Team Arnesen 30.05.10 1:28:11
19 Thomas Henriksen Frogner Runners 28.05.17 1:28:18
20 Øyvind Stokseth NOTEAM 29.05.11 1:28:39

 

 

Skaubygda IL

Brevikveien 29, 1455  NORDRE FROGN

post@skaubygda.no

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift