Skaubygda IL

Skaubygdaløpet Topp 20

Skaubygdaløpet Topp 20
RELATERTE NYHETER
Ski og akedag

Resultater oppnådd i dagens løype fra 2010:

7,1 km. blå løype, kvinner. 27.05.18 Siste redigering.
Plass Navn Klubb Dato Tid
1 Julie Meinicke IL Jutul 29.05.16 32:22
2 Tina Knutsmoen Nesodden IF 25.05.14 32:56
3 Hilde Slørdahl Conradi Nydalens SK 30.05.10 33:08
4 Gerd Borger NOTEAM 25.05.14 33:28
5 Anikken Gjerde Alnæs Gjerderum IL Ski 27.05.18 33:43
6 Maja Ellefsrud Nesodden IF 29.05.16 34:15
7 Elise Røer Drabløs Nesodden IF 30.05.10 34:41
8 Helene Lund-Johansen   29.05.16 34:52
9 Line Hammersmark Nitteberg Nesodden IF 25.05.14 35:21
10 Anne Grete Meinicke IL Jutul 31.05.15 35:25
11 Victoria Nitteberg Nesodden IF 25.05.14 35:32
12 Aurora Mjøen Grøndalen DFI-Ski 28.05.17 36:31
13 Ingerid Berge Østerås 27.05.18 36:31
14 Stina Meinicke IL Jutul 25.05.14 36:59
15 Embla Hasvoll Kjelsås IL 28.05.17 37:37
16 Mona Strøm Nesodden IF 29.05.16 38:19
17 Karianne Holene NOTEAM 26.05.13 38:30
18 Malin Holmen Banken Nesodden IF 28.05.17 38:34
19 Henriette Bakken DFI-Ski 28.05.17 38:50
20 Emilie Agathe Besseberg DFI-Ski 27.05.18 38:52

 

7,1 km. blå løype, menn. 27.05.18 Siste redigering.
Plass Navn Klubb Dato Tid
1 Thomas Meinicke IL Jutul 29.05.16 27:48
2 Einar Håkon Christian Rose Sportsklubben Vidar 31.05.15 28:00
3 Anders Tiltnes Slevik IL Friidrett 29.05.16 28:02
4 Emil Andre Wiig Skimt Langeren 29.05.16 28:55
5 Håkon Mjøen Grøndalen DFI 29.05.16 29:37
6 Sander August Standal Jensen Drøbak Frogn IL 29.05.16 30:16
7 Henrik Anker-Nilssen Nesodden IF 27.05.18 30:25
8 Jan Billy Aas Drøbak Maratonklubb 26.05.13 30:40
9 Aleksander Fjeld Andersen Geilo IL 28.05.17 30:44
10 Erlend Ekern Oppegård IL 26.05.13 30:47
11 Fillip Fæste DFI 27.05.18 30:52
12 Håvard Langvatn Nesodden IF 31.05.15 31:20
13 Alexander Ray Østmarka IL 20.05.12 31:28
14 Ole Kristian Lied Geovita AS 20.05.12 31:28
15 Eivind Tørstad Oslostudentenes IK-Friidrett 27.05.18 31:29
16 Bjørn Petter Grini TTL 27.05.18 31:37
17 Nils Martin Anvik Hellenes Drøbak Frogn IL 29.05.16 31:47
18 Simen Aleksander Andersen DFI 31.05.15 31:50
19 Rune Thorseth Nesodden IF 20.05.12 32:03
20 Roy Kristiansen Ski IL Friidrett 30.05.10 32:07
  Vemund Langvatn Nesodden IF 25.05.14 32:07

 

21,1 km. gul løype, kvinner. 28.05.17 siste redigering.
Plass Navn Klubb Dato Tid
1 Inger Liv Bjerkreim Nilsen Lillehammer O-klubb 26.05.13 1:29:43
2 Betty Ann Bjerkreim Nilsen Lillehammer O-klubb 26.05.13 1:35:31
3 Siri Størmer Vidar 29.05.11 1:36:50
4 Elise Røer Drabløs Nesodden IF 25.05.14 1:41:59
5 Jenny Wissting Svorkmo 31.05.15 1:46:50
6 Hanna Sæverås Breivold Team Ludo Mobil 29.05.11 1:47:18
7 Belinda Aasberg IF Bødalen 29.05.16 1:49:53
8 Eldbjørg Dirdal Moxnes OSI 30.05.10 1:50:34
9 Wendy Fjellstad Ås IL 26.05.13 1:50:43
10 Malin Lundvik NOTEAM 26.05.13 1:50:43
11 Julie Wiik Tjøme løpeklubb 28.05.17 1:50:55
12 Line Hammersmark Nitteberg Nesodden IF 28.05.17 1:51:22
13 Ann Viljugrein Rustad IL 28.05.17 1:51:28
14 Cathrine Lagerberg Team 158 28.05.17 1:52:05
15 Guro Matsen Bull Ski & Kajakk 25.05.14 1:53:10
16 Linn Karlsvik Ernst&Young BIL 20.05.12 1:53:29
17 Tone Ihlebæk Drøbak-Frogn  29.05.11 1:53:45
18 Mona Sandmo Nilsen DFI Ski 29.05.11 1:54:29
19 Line Eskerud Konnerud IL 30.05.10 1:55:03
20 Clair Waichler USA 28.05.17 1:56:08
         
21,1 km. gul løype, menn. 28.05.17 siste redigering.
Plass Navn Klubb Dato Tid
1 John Cristian D. Hanssen Frogner Runners 28.05.17 1:22:38
2 Borger Melsom Fossum IF 29.05.16 1:23:27
3 Erling Christiansen Team Oslo Spoetslager 29.05.16 1:24:32
4 Jon Arne Preststulen Tjalve 30.05.10 1:24:37
5 Jostein Andersen Slevik IL 28.05.17 1:24:52
6 Håvard Lucasen Ås IL 20.05.12 1:24:59
7 Harald Solhaug Næss Driv IL-Friidrett 30.05.10 1:26:14
8 Kjetil Dammen Hagtvedt Rustad Il/team 31.05.15 1:26:39
9 Per Øyvind Stene Nydalens Skiklubb 30.05.10 1:27:16
10 Robert Rognli Larvik o-klubb 30.05.10 1:27:54
11 Einar Haakon Christian Rose SK Vidar 25.05.14 1:28:01
12 Even Olsen BK Triathlon Ridley 30.05.10 1:28:02
13 Frode Stubberud Team Arnesen 30.05.10 1:28:11
14 Thomas Henriksen Frogner Runners 28.05.17 1:28:18
15 Øyvind Stokseth NOTEAM 29.05.11 1:28:39
16 Harald Ringen Oppegård IL 30.05.10 1:29:29
17 Kjetil Myklebust Norges musikkhøgskole 31.05.15 1:29:36
18 Sondre Bjørnstad Nesodden IF 29.05.16 1:30:37
19 Kristian Thon Team Klabautermenner 28.05.17 1:31:49
20 Connor Green Team Rollersafe 29.05.16 1:31:54
         



 

Skaubygda IL

Brevikveien 29, 1455  NORDRE FROGN

post@skaubygda.no

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift