Skaubygda IL

"Ti på topp"

"Ti på topp"

("Ti på topp" skal etterhvert utvides til "20 på topp". Derfor lar vi resultater fra plass 11 og oppover bli stående når nye deltakere løper seg inn på de øverste plassene). 

6,4 km. blå løype, kvinner 15.06.17 Siste redigering.
Plass Navn Klubb Dato Tid
1 Tina Knutsmoen Nesodden IF 15.05.14 29,10
2 Elise Røer Drabløs Nesodden IF 26.05.11 29,32
3 Line H. Nitteberg Nesodden IF 12.05.16 31,51
4 Malin Holmen Banken Nesodden IF 15.06.17 32,48
5 Ane Øyen Skaubygda IL 08.09.16 33,19
6 Mona Strøm Nesodden IF 09.06.16 33,32
7 Jenny Pedersen Bekkelaget SK 08.06.17 33,37
8 Sofia Hengsbach SV Berlin-Chemie 20.08.15 33,44
9 Inger Marie Kopperud NOTEAM 31.05.12 34,44
10 Dina Hansen Nesodden IF 05.09.13 34,48
11 Ingrid Hansen NOTEAM 02.09.10 35,16
12 Maria Sibbern Soon Triatlon 08.06.17 35,22
13 Sigrid Lykkjen NOTEAM 10.06.10 36,09
14 Christine Heistad NOTEAM 15.09.11 36,14

 

6,4 km. blå løype, menn 15.06.17 Siste redigering.
Plass Navn Klubb Dato Tid
1 Håvard Solberg Team Solberg 02.06.16 23,41
2 Einar Håkon Christian Rose Vidar SK 12.06.14 24,49
3 Martin Hansen Team Hansen 15.05.14 26,13
4 Sondre Albrigtsen Bjørnstad Nesodden IF Ski 28.04.16 26,31
5 Magnus Vesterheim Team Banditene 02.06.16 26,36
6 Lasse Gerhardsen   02.06.16 26,40
7 Kim Andre Hansen Nesodden Protour 08.05.14 26,41
8 Håvard Langvatn Nesodden IF 10.09.15 26,49
9 Christoffer Martinsen NOTEAM 06.09.12 26,58
10 Erlend Røer Drabløs Nesodden IF 06.06.13 26,59
11 Stian Hansen NOTEAM 30.08.12 27,09
12 Peter Mugisha Nesodden IF 20.08.15 27,21
13 Kenneth Harlem Østmarka Idrettslag 31.05.12 27,22
14 Fridjof Kristiansen Nesodden IF 24.04.14 27,36

 

3,7 km. Lilla løype,  kvinner. 07.09.17 Siste redigering
Plass Navn Klubb Dato  
1 Maja Ellefsrud Nesodden IF 11.05.17 16,35
2 Victoria H. Nitteberg Nesodden IF 27.04.17 17,15
3 EllinorFossheim Solberg Team Solberg 24.08.17 18,23
4 Line H. Nitteberg Nesodden IF 15.05.14 19,05
5 Ane Øyen Skaubygda IL 12.05.16 19,15
6 Rannei Skaali TPE 11.05.17 19,31
7 Manda Nordhus Thuv Nesodden IF 15.06.17 19,43
8 Birgitte Lunder Ween   19.06.14 20,13
9 Mia Minge Johannessen Nesodden IF 11.05.17 20,14
10 Amalie H. Nitteberg Nesodden IF 08.09.16 20,17
11 Christine Kure Ås IL 04.09.14 20,36
12 Tirill Helene Lilleheier Ås IL 04.09.15 21,07
13 Monika Minge Nesodden IF 01.06.17 21,07
14 Eline Skjevdal Ås IL 12.06.14 21,23
15 Julie Kristine Rustad DFI Ski 23.05.13 21,24
16 Aase Strøm Nesodden IF 27.04.17 21,24

 

3,7 km. Lilla løype,  menn. 15.06.17 Siste redigering
Plass Navn Klubb Dato  
1 Sondre Martinsen Nesodden IF 20.04.17 15,19
2 Erik Olaussen Nesodden IF 11.05.17 16,15
3 Arnt August Strøm Nesodden IF 08.06.17 16,19
4 Mads Hjort-Larsen Nesodden IF 01.09.16 16,42
5 Eirik Enbusk Nesodden IF 01.09.16 16,59
6 Daniel Fatnes Nesodden IF Ski 19.05.16 17,00
7 Fritjof Kristiansen Nesodden IF 22.08.13 17,12
8 Mathias Aagaard Nesodden IF 11.09.14 17,47
9 Thomas Grinerød   29.08.13 18,07
10 Magnus Stangnes Nesodden IF 01.09.16 18,11
11 Viktor Mikael Glenne Skaubygda IL 04.09.15 18,21
12 Vetle Kjenner Forsland Nesodden IF 05.09.13 18,28
13 Fredrik Bøhlerengen Skaubygda IL 21.08.14 18,38

 

Skaubygda IL

Brevikveien 29, 1455  NORDRE FROGN

post@skaubygda.no

©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products